Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STAR AOD-CREW (Sakarias Pihl) (född 1977): "Hard war life" signerad och daterad 2012, blandteknik på duk ca 40x30 cm
790525
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här