Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
AKTIEBREV, "The Pennsylvania railroad company", daterade 6 januari 1956, baksida med stämplar, ca 20x29
Visst slitage, mittveck
790401
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här