Efter Carl Milles relief i terracotta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955) efter: relief, terracotta, stämpelsignerad C Milles, numrerad 11/200, ca 39x25 cm

786465

2020-06-22