Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
NILS FORSBERG (1842-1934): Hängande gås, signerad Nils Forsberg, daterad 1890, olja på pannå, ca 19x13 cm
751036
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här