Bumling taklampa

Bumling taklampa
Bumling taklampa
Bumling taklampa
Bumling taklampa
Bumling taklampa
Bumling taklampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, etikettmärkt, röd lackerad, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, saknar raster

730662

2020-01-31