Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, etikettmärkt, röd lackerad, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, saknar raster
730662
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här