Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): "Social kontoret" "Nämnden", olja på duk, signerad a tergo samt daterad 1996, mått ca 55x47 cm
721079
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här