Skrivbord Art Déco 1930-tal

Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal
Skrivbord Art Déco 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, Art Déco, 1930-tal, mörkflammig björk, höjd ca 78, 147 x 87 cm

Repor, märken

721057

2020-01-14