Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
AXEL KLEIMER (1881-1945): Landskap, signerad och daterad 1920, olja på duk 33x47,5 cm
720750
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här