Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
ÄGGKOPPAR, 243 st, "Vega", svarta, porslin, höjder ca 3 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Bruksspår, nagg kan förekomma
720717
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här