Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv, signerad Mosse Stoopendaal, daterad à tergo 1942, olja på duk, ca 61x75 cm
720687
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här