Klubbat för:
Osåld
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i vinter, signerad Roland S och numrerad HC 50 ex, färglitografi, ca 36x29 cm
Gulnader
719638
2020-01-09