Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
FRULS TILPO (född 1960): (5) Figurscener, signerade Tilpo, färglitografier, bladmått ca 62x78 cm, oramade
Hanteringsveck, smärre skador
718213
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här