Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): "Möte V", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm, oramad
717788
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här