Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL SCHUBERT (född 1955): (12) Figurkompositioner, delvis signerade och daterade, akvarell, varierande mått, oramade
Hanteringsveck
716559
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här