Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 EUR
WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) "Mitt hjärtas sång", signerad samt daterad 1932, förgylld gipsrelief, 80x79 cm
smärre slitage och färgbortfall
716465
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här