Spegel empire
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, Karl Johan, förgylld, dekor i skuret trä och pastellage, dekor i form av ymnighetshorn, delfiner, asklepiosstav mm, ca 223x107 cm
PROVENIENS: Familjen Cederström på Krusenbergs herrgård
Sprickor och färgbortfall
703464
2019-11-18