Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Druvklasar, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 73x60 cm
690449
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här