Charles Jordan skor Pret-â-porter

Klubbat för:

Osåld

800 SEK

CHARLES JORDAN, skor, 1960-tal, pumps i satin och plast, klack höjd ca 8 cm, storlek ca 38

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Patina/ bruksslitage

687297

2019-11-20