Minkpäls

Minkpäls
Minkpäls
Minkpäls
Minkpäls
Minkpäls
Minkpäls
Minkpäls
Minkpäls

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

PÄLS, mink, 1900-talets första hälft, swaggermodell, stl. 38-40, Finland, etikettmärkt Turkis Makasiini, längd ca 123 cm

Åldersrelaterat slitage

679286

2019-09-21