Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, lackerat, invändigt med hyllor, beslag i mässing, höjd ca 194, 113x56 cm
Slitage, sprcikor
670770
2019-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här