Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stomme i stålrör, klädda i canvas, på hjultrissor, bredd ca 74, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, ställvis hål i klädseln främst vid armstöden, senare klädsel
670338
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här