Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVERSKEDAR, (9) bl a Ryssland och Norge, den norska 1700-tal, de övriga 1800 och 1900-tal, längd mellan 9-19 cm, vikt ca 170 g
Slitage
662820
2019-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här