Bruno Mathsson

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Karin", Dux, 1970-/80-tal, underrede av förkromade stålrör på hjulfötter, sitthöjd ca 36 cm

Senare klädsel, slitage

660614

2019-07-08