Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
KISTA på benställning, 1900-tal, ådringsmålad, invänidigt med belysning, höjd 105, 110x61 cm
Slitage, nyckel saknas, omarbetad
660112
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här