Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Stilla kustlandskap, signerad O Törnå, olja på duk, 74,5x111 cm
Dubblerad
659386
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här