Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PLANTERINGSKÄRL, 1900-talets senare del, saltglaserat, höjd ca 40, 101 x 34 cm
Bruksslitage, avslag
658465
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här