Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
ELIS ERIKSSON (1906-2006): Då, signerad och daterad 1991, assemblage med bemålat trä, tidningspapper och duk monterad i ram med plexiglas, 60x66 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
658070
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här