Clat Ketter With trace
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
CLAY KETTER (född 1961): "With Trace", signerad och daterad på baksidan Clay Ketter ´94, olja på formica-pannå, 55x50 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
Pannån är skadad längs underkanten- oklart om detta är konstnärens avsikt eller inte.
657547
2019-11-10