Uppsatsskålar 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
UPPSATSSKÅLAR, tre stycken, 1800-talets andra hälft, stämplade A.G. Dufva NS, naturalistiskt utformade ställ med vinrankor, slipade glasskålar, nysilver, höjd 22, diameter 21/22 cm
PROVENIENS: Stopalo
Obetydliga kantnagg
656961
2019-09-15