John Ivar Berg
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): (16) Parti teckningar och akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsenerade och daterade mellan år 1960-2000, tusch, blyerts och akvarell, bladmått varierar mellan ca 23x22 cm och 29x41 cm
654743
2019-07-10