Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Sittandes kvinna, signerad samt daterad 39, olja på duk, ca 92x60 cm
Smärre repor
654704
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här