"Fågelskrämma" Lisa Larson Tema Keramik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

LISA LARSON (f.1931), "Fågelskrämma", figurin, stengods, delvis glaserad, signerad undertill med stämpel samt etikettmärkt, höjd ca 34 cm

Smärre slitage

645517

2019-07-28