Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
LISA LARSON (f.1931), "Fågelskrämma", figurin, stengods, delvis glaserad, signerad undertill med stämpel samt etikettmärkt, höjd ca 34 cm
Smärre slitage
645517
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här