Skrivbord Engelsk stil
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Engelsk stil, stomme fanérad i mahogny, 3 lådor i sargen samt. 1 lucka i vardera pelare, 1 invändigt med hyllor, 1 invändigt med lådor, skrivskiva i textil, höjd ca 82 cm, skivans mått ca 140x81 cm
Bruksslitage, fanérskador, färgfläckar, samt. avslag
619668
2019-03-01