Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st snarlika, sengustavianska, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm
Skador och slitage, kompleteringar
605369
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här