Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i valnöt, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 83, 130x64 cm
Översta lådan saknar lås, skiva med nagg, sprickor samt ytskador
605275
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här