Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, England, 1800-tal, mahogny, tvådeltat, höjd ca 172 cm
lagningar, slitage
605038
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här