1800-tals fällbord
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
250 EUR
FÄLLBORD, ca 1800, fällbar rotfanerad skiva, tredelad fot i svart målat trä, 87 x 88 cm, höjd 74 cm.
Åldersrelaterat slitage och små enstaka skador, delvis renoverat och kompletterat, senare målat.
604990
2019-01-11