Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE ANDREASSON (1902-1948): Solbadande kvinna, signerad Andreasson, akvarell, bildmått ca 32x26 cm
604988
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här