Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
AMBROTYPI, fotografi föreställande två kvinnor, 1850-tal, ca 15x13 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
604959
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här