Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets första hälft, förlängningsbart med två utdragsskivor, senare bemålning i svart, höjd ca 78 samt 100x130 + 2 x 55 cm
Slitage
604952
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här