Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
HUGO ZUHR (1895-1971): "Vy från Skyros", monogramsignerad, daterad 88, olja på duk, 63x75 cm
604832
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här