Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad och daterad Schultzberg 1918, olja på duk, ca 65x97 cm
604777
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här