Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

CHIFFONJÉ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 2 delad, beslag av mässing, inredning med lådor och fack, höjd ca 122, 114,5x53 cm, nyckel finns

Fanerskador, renoverad, slitage

604752

2019-01-10