Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
CHIFFONJÉ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 2 delad, beslag av mässing, inredning med lådor och fack, höjd ca 122, 114,5x53 cm, nyckel finns
Fanerskador, renoverad, slitage
604752
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här