Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 800 EUR
BERNDT LINDHOLM (1841-1914): Bro, signerad och daterad 1870, olja på duk, 46x52 cm
Utställningar: Finska Konstföreningens utställning 1946, Taidekeskus Pyrri, 1989.
604705
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här