Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
NYCKLAR, 9 st, med upphänging i smide, 1700/1800-tal, järn, en bemålad, längd mellan ca 14-19 cm
Rost, sprickor, slagmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
604538
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här