Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
THURE WALLNER (1888-1965): Landskapsvy, signerad Th Wallner, olja på pannå, ca 24,5x22,5 cm
604158
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här