Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 68/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm
602942
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här