Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
PRAKTURNA, med hänklar, 1900-tal, porslin, dekor med blommor, höjd ca 100 cm
Skador, lagningar
602468
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här