Klubbat för:
Osåld
Utropspris
500 EUR
ROLF SANDQVIST (1919-1994) "Equatoria (Galapagos)", signerad samt daterad 1984, tempera på duk, 95x130 cm
602361
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här