Klubbat för:
Osåld
2 000 SEK
LEOPOLD FARE (1926-1996): ´´Träd former i dunkelt ljus I´´ Österlen, signerad Fare samt daterad på baksidan -1989, olja på papper, ca 75x67 cm
570031
2018-09-12