Leopold Fare

Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare

Klubbat för:

Osåld

2 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): ´´Träd former i dunkelt ljus I´´ Österlen, signerad Fare samt daterad på baksidan -1989, olja på papper, ca 75x67 cm

570031

2018-09-12